account_circle
Opret profil
menu
person
Premium Avatar
Log ind
Opret profil
flash TT Flashs (+)
Publish a Flash
Kampe og resultater matches
Alle kampe
07:02 R1 Mummadi V d. Bhargava A Gurugram 2 62.63 07:15 R1 Yamazaki I d. Kobori M Gurugram 2 63.62 07:15 R1 Kovapitukted P d. Kumkhum L Gurugram 2 63.63 08:30 R1 Raina A d. Pridankina E Gurugram 2 60.67.61 05:30 R1 Yadav M vs Matsuda M Gurugram 2 Court 5 08:49 R1 Tatavarthy S d. Bhatia K Gurugram 2 62.46.76 10:30 R2 Patael B d. Gulin S Bakio 64.61 11:10 R2 Echeverria J d. Del Castillo P Bakio 76.62 02:13' R2 Glinka D vs Moro Canas A Bakio Live 10:48 R1 Wessels L d. Pokorny L Poprad 62.62 01:39' R1 Denisov I vs Madarasz G Poprad Live 01:42' R1 Minarik K vs Lanik T Poprad Live 01:42' R1 Karol M vs Poljak D Poprad Live 10:00 R1 Erjavec V vs Smejkal L Tarvisio Court 3 10:00 R1 Jakupovic D vs Oliynykova O Tarvisio Court 1 01:10' R1 Briand J vs Castagnola L Bourg-en-Bresse Live 10:00 R1 Deschamps A vs Debru M Bourg-en-Bresse Court 8 11:20 R1 Blanchet U d. Donnet E Bourg-en-Bresse 62.60 10:00 R1 Colmegna M vs Rosatello C Tarvisio Court 2 - Center 00:42' R1 Rame A vs Alves C Montpellier Live 00:44' R1 Gamiz A vs Bucsa C Montpellier Live 10:30 R2 Johns G vs Weightman O Bakio Court 2 10:30 R2 Mansouri S vs Martinez A Bakio Center Court 00:34' R2 Palan D vs Montes-De La Torre I Bakio Live 00:46' R1 Osborne A vs Rouvroy M Montpellier Live 00:14' R1 Steiner V vs Ganz F Stuttgart-Vaihingen Live 00:14' R2 Celikbilek A vs Gengel M Malaga Live 00:16' R1 Akugue Noha N vs Makarova E Stuttgart-Vaihingen Live 00:16' R1 Kraus S vs Herrmann S Stuttgart-Vaihingen Live 00:19' R1 Radovanovic N vs Hobgarski K Stuttgart-Vaihingen Live 00:13' R2 Kachmazov A vs Barroso Campos A Malaga Live 11:10 R1 Jenicek J vs Evans T Poprad Court 4 11:10 R1 Palosi S vs Novansky M Poprad Court 1 11:10 R1 Freund S vs Ingildsen J Poprad Court 3 00:17' R1 Stevenson K vs Katuch J Poprad Live 11:30 R1 Bhosale R vs Aleen Qamar F Gurugram 2 Court RSPL 11:30 R1 Wehnelt K vs Tsitsipas P Bourg-en-Bresse Court 1 11:30 R1 Costoulas S vs Nitture A Gurugram 2 Court 2 11:30 R1 Marcinkevica D vs Baharmus H Gurugram 2 Court 4 11:30 R1 Yashina E vs Sirimalla S Gurugram 2 Court 3 11:40 R2 Hindova D vs Dinu C Tarvisio Court 3 11:40 R2 Ricci B vs Radisic N Tarvisio Court 1 11:40 R1 Zahraj P vs Steinegger Y Bourg-en-Bresse Court 8 11:40 R1 Bellucci T vs Voisin E Bourg-en-Bresse Court 2 11:40 R1 Ghioroaie I vs Marcinko P Tarvisio Court 2 - Center 12:00 R2 Goffin D vs Baez S Wimbledon Court 14 12:00 R1 Logotheti E vs Jorge M Porto 3 Central Court 12:00 R2 Van Assche L vs Hemery C Troyes Court Central 12:00 R1 Bartone K vs Strakhova V Den Haag Court 8 12:00 R2 Zhang S vs Kostyuk M Wimbledon Court 17 12:00 R2 Brancaccio R vs Michalski D Troyes Court 3 12:00 R2 Tabilo A vs Kecmanovic M Wimbledon Court 15 12:00 R1 Mcphee K vs Bolkvadze M Porto 3 Court 2 12:00 R2 Torres J vs Giustino L Troyes Court 2 12:00 R1 Lindh E vs Cabrera L Porto 3 Court 3 12:00 R1 Van Assendelft J vs Heyman C Den Haag Court 4 12:00 R1 Haas B vs Yuldasheva S Den Haag Court 10 12:00 R2 Ruud C vs Humbert U Wimbledon No. 2 Court 12:00 R1 Carreras A vs Avdeeva J Den Haag Court 2 12:00 R2 Zhang Z vs Guinard M Luedenscheid Centre Court 12:00 R2 Tiafoe F vs Marterer M Wimbledon Court 18 12:00 R1 Pontjodikromo S vs Shelbayh A Den Haag Court 9 12:00 R1 Kulambayeva Z vs Vedder E Den Haag Center 12:00 R1 Gracheva V vs Vismane D Montpellier Court 1 12:00 R2 Kovalik J vs Krutykh O Luedenscheid Court 7 12:00 R2 Peniston R vs Johnson S Wimbledon No. 3 Court 12:00 R1 Robbe A vs Carle M Montpellier Centre Court 12:00 R2 Kalinina A vs Tsurenko L Wimbledon Court 12 12:10 R2 Blanch D vs Gueymard Wayenburg S Bakio Center Court 12:10 R2 Brugnerotto M vs Cekirge K Bakio Court 1 12:40 R1 Wagner S vs Mack M Stuttgart-Vaihingen Lapp Kabelwerke 12:40 R1 Scholl C vs Curovic T Stuttgart-Vaihingen Edeka Baisch 12:40 R1 Bulgaru M vs Nagy A Stuttgart-Vaihingen Stadt Stuttgart 12:40 R2 Lestienne C vs Jung J Malaga Center Court 13:00 R1 Yadlapalli P vs Thandi K Gurugram 2 Court RSPL 13:00 R1 Desai Z vs Imamura S Gurugram 2 Court 2 13:00 R1 Nugroho P vs Chaudhari V Gurugram 2 Court 4 13:00 R1 Rivkin N vs Cavalle-Reimers Y Stuttgart-Vaihingen Bauknecht Hausgerate 13:00 R1 Matere I vs Ukolova A Gurugram 2 Court 3 13:10 R1 Pietri B vs Coulibaly E Bourg-en-Bresse Court 1 13:20 R2 Boskovic L vs Rubini S Tarvisio Court 3 13:20 R1 Tabacco F vs Handel T Bourg-en-Bresse Court 8 13:20 R1 Doria L vs Jacquet K Bourg-en-Bresse Court 2 13:30 R1 Muguruza G vs Minnen G Wimbledon No. 2 Court 13:30 R1 Selekhmeteva O vs Yerolymos M Montpellier Court 1 13:30 R1 Monnet C vs Uchijima M Montpellier Centre Court 13:30 R2 Otte O vs Harrison C Wimbledon Court 16 13:40 R1 Vekic D vs Pegula J Wimbledon Court 17 13:40 R1 Helmi O vs Dolzhenko M Porto 3 Court 2 13:40 R1 Toledo Bague P vs Khoeblal E Den Haag Court 8 13:40 R2 Haase R vs Topo M Luedenscheid Centre Court 13:40 R1 Arakawa N vs Ozgen P Porto 3 Court 3 13:40 R1 Tran D vs Capurro Taborda M Den Haag Court 4 13:40 R1 Benoit M vs Gimbrere J Den Haag Court 10 13:40 R1 Masarova R vs Dart H Wimbledon Court 12 13:40 R1 Leykina P vs Hoste Ferrer C Den Haag Court 2 13:40 R1 Martinez Cirez C vs Vrancken Peeters A Den Haag Court 9 13:40 R1 Rincon D vs Berrettini J Den Haag Center 13:40 R1 Jorge F vs Morais M Porto 3 Central Court 13:40 R2 Skatov T vs Sanchez Izquierdo N Troyes Court Central 14:00 R2 Niemeier J vs Kontaveit A Wimbledon No. 1 Court 14:20 R1 Kucmova A vs Markova J Stuttgart-Vaihingen Edeka Baisch 14:20 R1 Falkowska W vs Kung L Stuttgart-Vaihingen Stadt Stuttgart 14:20 R1 Gettwart F vs Prisacariu A Stuttgart-Vaihingen Lapp Kabelwerke 14:25 R2 Bouzkova M vs Li A Wimbledon Court 15 14:25 R2 Maria T vs Cirstea S Wimbledon Court 18 14:25 R2 Wickmayer Y vs Ostapenko J Wimbledon No. 3 Court 14:25 R2 Bublik A vs Lajovic D Wimbledon Court 14 14:30 R1 Shaffer K vs Corley C Columbus Court 6 14:30 R1 Ng T vs Price G Columbus Court 5 14:30 R1 Shnaider D vs Blinkova A Montpellier Court 2 14:30 R1 Brace C vs McPhillips K Columbus Court 10 14:30 R2 Djokovic N vs Kokkinakis T Wimbledon Centre Court 14:40 R1 Siskova A vs Guth M Stuttgart-Vaihingen Bauknecht Hausgerate 14:50 R1 Musialek A vs Delage P Bourg-en-Bresse Court 1 15:00 R1 Gobat A vs Bax F Bourg-en-Bresse Court 8 15:00 R1 Mushika M vs Parnaby A Porto 3 Court 3 15:00 R2 Arcidiacono F vs Wurth T Tarvisio Court 1 15:00 R1 Burillo Escorihuela I vs Nuudi M Den Haag Court 4 15:00 R1 Szabanin N vs Berberovic N Den Haag Court 10 15:00 R1 Schoolkate T vs Gadamauri B Den Haag Court 2 15:00 R1 Hewitt D vs Oosterhout E Charleston 2 Court 3 15:00 R1 Veremeychuk D vs Rojas O Den Haag Court 9 15:00 R1 Ambrosio S vs Podoroska N Den Haag Center 15:00 R1 Zhao C vs Jokic K Charleston 2 Center Court 15:00 R1 Dolehide C vs Halbauer E Charleston 2 Court 7 15:00 R1 Douglas E vs Papamichail D Charleston 2 Court 9 15:00 R2 Mazzola A vs Zucchini A Tarvisio Court 3 15:00 R1 Lu J vs Kanev K Porto 3 Court 2 15:10 R2 Kerber A vs Linette M Wimbledon No. 2 Court 15:20 R2 Paul T vs Mannarino A Wimbledon Court 12 15:20 R1 Lanca S vs Dapkute I Porto 3 Central Court 15:20 R2 Vesely J vs Davidovich Fokina A Wimbledon Court 17 15:30 R1 Rosca I vs Gadecki O Montpellier Court 1 15:30 R1 Baindl K vs Cakarevic S Montpellier Centre Court 15:40 R1 Martincova T vs Pliskova K Wimbledon No. 1 Court 15:55 R2 Basilashvili N vs Halys Q Wimbledon Court 16 16:00 R1 Fita Boluda A vs Janicijevic S Stuttgart-Vaihingen Stadt Stuttgart 16:05 R2 Chwalinska M vs Riske-Amritraj A Wimbledon Court 18 16:05 R2 Sinner J vs Ymer M Wimbledon No. 3 Court 16:05 R2 Cocciaretto E vs Begu I Wimbledon Court 15 16:10 R1 Reami A vs Cantos Siemers I Columbus Court 6 16:10 R1 Gillan A vs Sanchez A Columbus Court 5 16:10 R1 Urhobo A vs Yu E Columbus Court 10 16:30 R1 Legout T vs Haliak M Bourg-en-Bresse Court 2 16:30 R1 Boulais I vs Zhu A Columbus Court 6 16:30 R1 Sebov K vs Daavettila S Columbus Court 5 16:30 R1 Xu S vs Kuwata H Columbus Court 10 16:40 R1 Hidalgo G vs Schnaitter J Den Haag Court 2 16:40 R1 Parks A vs Aney J Charleston 2 Court 3 16:40 R1 Matoula M vs Pieri J Den Haag Court 9 16:40 R1 Chang H vs Navarro E Charleston 2 Center Court 16:40 R1 Zeballos N vs Zuger J Charleston 2 Court 7 16:40 R1 Loeb J vs Manasse M Charleston 2 Court 9 16:40 R1 Solomatina A vs Arakawa H Porto 3 Court 2 16:40 R1 Guerrero Alvarez E vs Monakhova D Porto 3 Court 3 16:40 R1 Jong A vs De Jonge D Den Haag Court 4 16:40 R1 Santillan A vs Van Baal A Den Haag Court 10 16:50 R2 Griekspoor T vs Alcaraz C Wimbledon No. 2 Court 16:50 R2 Parry D vs Hontama M Wimbledon Court 14 16:55 R2 Garcia C vs Raducanu E Wimbledon Centre Court 17:00 R1 Bayerlova M vs Seibold E Stuttgart-Vaihingen Bauknecht Hausgerate 17:00 R2 Otegui J vs Meligeni Rodrigues Alves F Cali Cancha 3 17:00 R1 Andreeva M vs Tholey L Montpellier Centre Court 17:00 R2 Quiroz R vs Alvarez N Cali Cancha Central 17:00 R2 Krstin P vs Zekic M Cali Cancha 2 17:00 R2 Zukas M vs Menezes J Cali Cancha 4 17:20 R2 Norrie C vs Munar J Wimbledon No. 1 Court 17:30 R1 De Jong J vs De Krom M Den Haag Center 17:30 R1 Diatchenko V vs Daley D Porto 3 Central Court 17:45 R2 Udvardy P vs Mertens E Wimbledon Court 12 17:45 R2 Galfi D vs Juvan K Wimbledon Court 17 18:10 R1 Gailis R vs Scott K Columbus Court 5 18:10 R1 Miller K vs Catanzarite A Columbus Court 6 18:15 R2 Cuevas P vs Kicker N Luedenscheid Centre Court 18:20 R1 Van Nguyen C vs Babos T Charleston 2 Court 7 18:20 R1 Zacarias M vs Rosca C Charleston 2 Court 9 18:20 R1 Mandlik E vs Arango E Charleston 2 Court 3 18:20 R1 McAdoo R vs Fruhvirtova L Charleston 2 Center Court 18:30 R2 Kawa K vs Jabeur O Wimbledon No. 3 Court 18:30 R1 Crawford O vs Misrahi J Bourg-en-Bresse Court 2 18:35 R2 Murray A vs Isner J Wimbledon Centre Court 18:40 R2 Juarez F vs Mena F Cali Cancha 2 18:40 R2 Melzer G vs Chung Y Cali Cancha 3 19:00 R2 Ficovich J vs Mejia N Cali Cancha Central 19:00 R1 Eisinga Z vs Cacao T Den Haag Court 10 19:00 R1 Friberg K vs Sekulic P Den Haag Court 2 19:00 R1 Weststrate L vs Donders D Den Haag Court 9 19:15 R2 Wang Q vs Watson H Wimbledon No. 2 Court 19:25 R2 Van Rijthoven T vs Opelka R Wimbledon Court 12 19:30 R2 Marcora R vs Diez S Malaga Center Court 19:30 R1 Lamens S vs Spee B Den Haag Center 19:45 R2 Sakkari M vs Tomova V Wimbledon No. 1 Court 20:00 R1 Vickery S vs Perrin C Charleston 2 Court 9 20:00 R1 Liang E vs Krueger A Charleston 2 Court 3 20:00 R1 Sakatsume H vs Chang S Charleston 2 Center Court 20:00 R1 Bhatia R vs Duval V Charleston 2 Court 7 20:40 R2 Barrios Vera M vs Burruchaga R Cali Cancha Central
predictions Tips trends
NEDVan Rijthoven T
Opelka RUSA
cursor
58% (675)
42% (489)
CHNZhang S
Kostyuk MUKR
cursor
67% (705)
33% (351)
SRBDjokovic N
Kokkinakis TAUS
cursor
98% (741)
2%
ITAMarcora R
Diez SCAN
cursor
11%
89% (598)
Spil med i tips spillet
performance Performance of the day
lights on Spot på
Yanina Wickmayer
Yanina Wickmayer BEL
- 32 yo
- 182 cm
- ? kg
d. Zhu - 6/4, 6/2
box Dagens fødselsdage
Maret Ani Maret Ani - 43 yo
Melissa Berry Melissa Berry - 39 yo
Erika Pineider Erika Pineider - 43 yo
facebook Facebook
359 missing translations
Please help us to translate TennisTemple